Sídlo:

LUMO PLUS s.r.o.
Okružní 851/30
734 01 Karviná - Ráj

Provozovna:

LUMO PLUS s.r.o.
Dolní Marklovice 159
Petrovice u Karviné
735 72

tel./fax: 596 311 829
mobil: 731 577 621
e-mail: info@lumo.cz

servis

tel./fax: 596 311 829
mobil: 736 447 650
e-mail: servis@lumo.cz

bezplatná hlášení poruch na automatech

800 888 030

Kávový servis

Kvalitní kávový servis, je podmínkou spokojenosti hostů v každé gastronomické provozovně. Proto se již 10 let snažíme nabízet profesionální kávový servis přizpůsobený na míru potřebám každého zákazníka. Neustále vylepšujeme úroveň služeb, rozšiřujeme portfolio výrobků a zkvalitňujeme nabízené technologie. Kvalitu našeho servisu již několik let oceňují zákazníci jako McDonald`s ČR, hotely Hilton, Marriott, Renaissance, Courtyard. Jsme také poskytovatelem kávového servisu na čerpacích stanicích JET nebo na palubách žlutých autobusů STUDENT AGENCY.

Tuberga

Vynikající italská káva Tuberga. Je pražena pomalu a za nízké teploty, chladící proces je řízen vzduchem, pro udržení nízké úrovně vlhkosti v zrnech.

Káva italského typu Espresso originale di Splendid představuje špičku v naší nabídce. Tato káva je jedinečná, má styl a nezaměnitelný charakter. Tato káva je určena pro ty zákazníky, kteří neznají kompromisy a dokáží ocenit její vysokou kvalitu.

Jacobs - značka, která je již od roku 1895 pojmem ve světě milovníků kávy. Jacobs - představuje standard kvality kávy a jedinečného aroma pro zákazníky v celé Evropě. Jacobs - to je správná volba pro všechny, kteří preferují kávu s výraznou chutí a okouzlující vůní.

HOTFRUITS jsou rozpustné směsi pro přípravu horkých ovocných nápojů s podílem sušené ovocné šťávy. Tento nápoj se vyznačuje intenzivní ovocnou vůní a chutí. Příprava HOTFRUITS je velmi snadná a rychlá. Nápoj je také vhodný pro míchání s alkoholem. HOTFRUITS vyrábíme v příchutích - jablko se skořicí, pomeranč, jahoda, hruška, višeň a malina.

Směs pro přípravu husté horké čokolády CHOCCO CREAM by neměla chybět v nabídce žádné kavárny, cukrárny či restaurace. V naší nabídce najdete jak bílou tak tmavou čokoládu a také letošní novinku - CHOCCO CREAM MOCCA - bílou čokoládu s kávovou příchutí. CHOCCO CREAM všech příchutí nabízíme jak v jednoporcovém balení, tak i v balení pro výrobníky čokolády Ugolini, které ocení zejména kavárny a cukrárny s větším počtem obsloužených zákazníků.

FRAPPÉ Avalanche effect je směs pro přípravu ledového kávového Frappé a ledových koktejlů s ovocnou příchutí jahoda, banán, čokoláda a vanilka. Nápoj se vyznačuje hustou pěnou, lavinovým efektem a výtečnou chutí. FRAPPÉ Avalanche effect se připravuje mixováním v blenderu s ledem. Podává se ve vysoké sklenici s párem jumbo brček. Tento nápoj preferují zejména ženy, ovocné příchutě jsou vhodné pro děti.

ICY FRAPPÉ to Go - je unikátní koncept výdeje frappé pro provozovny s vysokou obrátkou zákazníků jako jsou koupaliště, fast foody, okénka rychlého občerstvení, velké cukrárny. Díky italské technologii je možné připravit jeden nápoj za méně než 15 sekund. ICY FRAPPÉ to Go se podává v plastových kelímcích s kloboučkem a jumbo brčkem. Stroj pro přípravu ICY FRAPPÉ to Go, kelímky, víčka a brčka a marketingová podpora jsou součástí námi dodávaného konceptu.